PO 13 KIDS
Pulsoksymeter- Måling av oksygenmetning (SpO2) og hjertefrekvens (puls)
- Svært enkel og helt smertefri måling på åtte sekunder
- Medisinsk utstyr
Pulsoksymeter PO 13 KIDS
Smertefri måling og kompakt størrelse: Ideell til barn og babyer
Mål oksygenmetning og puls på en leken måte takket være søt sjiraffdesign – pulsoksymeteret PO 13 Kids fra Beurer er tilpasset barns og babyers størrelse og tålmodighet med sin småskalakonstruksjon og sekundraske måling. Resultatene vises pålitelig og i løpet av sekunder på fargeskjermen, som har automatisk skjermjustering og 4 valgbare visningsformater.
- Måling av oksygenmetning (SpO2) og hjertefrekvens (puls)
- Svært enkel og helt smertefri måling på åtte sekunder
- Medisinsk utstyr
- Tilpasset størrelsen på barnets fingre
- Fargedisplay med automatisk displayjustering som er lett å lese fra alle perspektiver.
- Pulsindikatoren kan vises som søyle- eller bølgeform
- Enkel å bruke med enknappskontroll
- Overvåking av helsetilstand ved måling av arteriell oksygenmetning (SpO2)
- Overvåking av helsetilstand ved å måle hjertefrekvens (puls)
- Overbeviser med allsidige bruksmuligheter og er derfor ideell til hjemmebruk, til egenkontroll av oksygenmetning ved akutte eller kroniske luftveissykdommer som KOLS og bronkial astma.Også egnet for idrettsutøvere
- Batterisparende automatisk avstengning
- Inkl. 2 x 1,5 V AAA-batterier
- Batteriindikatoren minner deg på å bytte batterier i tide


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Alarmfunksjon | Nei |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Batteriindikator | Ja |
| Connect-produkt | Nei |
| Farge på tallene | fargerik |
| Display | Ja |
| Antall visningsformater | 4 |
| Displayhøyde | 1,1 cm |
| Displaystørrelse | 2,2 cm x 1,1 cm |
| Displayteknologi | TFT |
| Displaybredde | 2,2 cm |
| EAN | 4211125600952 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 8,70 cm x 6,70 cm x 12,20 cm |
| Grafisk pulsvisning | Ja |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,14 kg |
| Integrert batteri | Nei |
| IP-beskyttelse | IP22 |
| Artikelnummer | 60095 |
| Måling av arteriell oksygenmetning (SpO2) | Ja |
| Måling av hjertefrekvens (puls) | Ja |
| Måling av perfusjonsindeks | Nei |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 75 g |
| Smertefri måling | Ja |
| Type strømforsyning | batteridrevet |
| Produktbetegnelse | Pulsoksymeter |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 5.90 cm x 3.70 cm x 3.50 cm |
| Enknappsbetjening | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 60095 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.