BS 49
Sminkespeil med lys- 2 dreibare speilflater for individuell bruk
- Kraftig LED-lys med 12 LED-lamper
Sminkespeil med lys BS 49
Kompakt, belyst speil med 5x zoom
Det belyste sminkespeilet BS 49 fra Beurer er det perfekte tilbehøret til badet. Speilflaten kan dreies til normalt speil eller speil med forstørrelse etter behov.
- 2 dreibare speilflater for individuell bruk
- Kraftig LED-lys med 12 LED-lamper


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Utkoblingsautomatikk | Nei |
| Farge | forkrommet |
| Fargefilter i nettbutikken [BR] | hvitt |
| Connect-produkt | Nei |
| EAN | 4211125584016 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 18,50 cm x 11,50 cm x 22,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,6500 kg |
| Integrert strømbank | Nei |
| Artikkelnummer | 58401 |
| Antall LED-lamper | 12 |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Forstørrelsesfaktor | normal / 5 ganger |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Speilflatens størrelse | 11 cm diameter |
| Speiltype | Gulvspeil |
| Vekt (exkl. emballasje) | 377 g |
| PÅ/AV-bryter | Ja |
| Driftstid | 1770 Min, |
| Type strømforsyning | batteridrevet |
| Produktbetegnelse | Sminkespeil med lys |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 16.30 cm x 9.20 cm x 19.00 cm x 11.00 cm |
| Produktets hovedfarge | hvitt |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Nei |
| Oppbevaringsskål | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 58401 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.