IPL 10000+ SalonPro System
Permanent hårfjerning- Avansert lysteknologi som også brukes av hudleger til profesjonell hårfjerning
- Ekstra rask bruk takket være XXL-lysflate
- Med 6 energinivåer
Permanent hårfjerning IPL 10000+ SalonPro System
Profesjonell IPL-hårfjerning
Med hårfjerningsapparatet IPL 10000+ fra Beurer bruker du den profesjonelle teknologien som skjønnhetssalongene bruker, hjemme hos deg selv. Kan brukes på hele kroppen. IPL 10000+ har et presisjonstilbehør for målrettet behandling av små kroppsområder.Hårfjerningsapparatet har en lysflate på 7 cm² – svært rask behandling.
- Avansert lysteknologi som også brukes av hudleger til profesjonell hårfjerning
- Ekstra rask bruk takket være XXL-lysflate
- Med 6 energinivåer
- 250 000 lysimpulser
- Til ansikt, armer, ben, armhuler, bikinilinje samt rygg, bryst og mage
- Markedets raskeste1)
- Unik sikkerhet med 2-i-1 hudtype- og hudkontaktsensor
- Med praktisk "Auto-Flash"-modus for komfortabel bruk
- Bare ca. 26 minutter til behandling av hele kroppen2)
- Opptil 50 % hårreduksjon allerede etter 3-4 behandlinger
- IPL (Intense Pulsed Light) deaktiverer hårsekken dypt under huden og hindrer ettervekst av hår – den mest effektive teknologien for langvarig hårfjerning
- Dermatologisk bekreftet hudkompatibilitet3)
- Gratisappen "beurer MyIPL" veileder deg gjennom bruken og oppretter en individuell behandlingsplan for profesjonell bruk hjemme
- Spesielt egnet til behandling i ansiktet4) og andre mindre kroppsområder som bikinilinje eller armhuler
- Kan være ineffektiv på hvitt, grått, blondt eller rødt hår
- Ikke egnet til mørke hudtoner og svært lyst eller hvitt hår


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Ekstra presisjonstilbehør | Ja |
| "Auto-Flash"-modus | Ja |
| Connect-produkt | Nei |
| Kjølefunksjon | Nei |
| Type apparat | Stasjon med profesjonell teknologi som brukes i skjønnhetssalonger |
| EAN | 4211125576097 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 28,50 cm x 27,50 cm x 11,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 1,99 kg |
| Integrert UV-filter | Ja |
| Artikelnummer | 57609 |
| Lysflatens størrelse | 7,0 cm² |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Antall maksimale lyspimulser | 250 000 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,33 kg |
| Antall energitrinn | 6 |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Permanent hårfjerning |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 23.00 cm x 21.00 cm x 9.40 cm |
| Bruksområde | Armhuler,Armer,Mage,Bein,Bikinilinje,Bryst,Ansikt,Rygg |
| Hudkontaktsensor | Nei |
| Hudtype- og hudkontaktsensor | Ja |
| Type teknologi | IPL (Intense Pulsed Light) |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 57609 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.