MP 42/44 tilbehør – supplering 8 stk.
Manikyr-/pedikyrtilbehørManikyr-/pedikyrtilbehør MP 42/44 tilbehør – supplering 8 stk.
7 høykvalitets tilbehør av safir og filt til manikyr-/pedikyrsett MP 42 og 44
7 tilbehør til bruk med Beurer manikyr-/pedikyrsett MP 42 og MP 44.


Technical specifications
| EAN | 4211125574093 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 11,60 cm x 3,10 cm x 7,60 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,06 kg |
| Artikkelnummer | 57409 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 50 g |
| Produktbetegnelse | Manikyr-/pedikyrtilbehør |
| Kan brukes med | (A3) MP 44 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.