MP 55 fotfil 2 stk.
Manikyr-/pedikyrtilbehørManikyr-/pedikyrtilbehør MP 55 fotfil 2 stk.
2 fotfiler til fjerning av hard hud MP 55
Elekstrisk fotfil til bruk med Beurer fotfil MP 55


Technical specifications
| EAN | 4211125573089 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 16,90 cm x 10,50 cm x 2,20 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,01 kg |
| Artikkelnummer | 57308 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 0 g |
| Produktbetegnelse | Manikyr-/pedikyrtilbehør |
| Kan brukes med | (A1) MP 55 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.