MP 41
Manikyr-/pedikyrsett- For velpleide hender og føtter
- 7 typer kvalitetstilbehør av safir og filt
- Ekstra sterkt LED-lys for presis bruk
Manikyr-/pedikyrsett MP 41
Manikyr og pedikyrsett av høy kvalitet med 7 tilbehør
Å føle seg vel betyr å føle seg vakker – med Beurer manikyr-/pedikyrsett MP 41 pleier du hender og føtter på et blunk. Med de 7 forskjellige tilbehørene kan du file, glatte og polere neglene som i et neglestudio. Det integrerte LED-lyset sørger dessuten for optimal sikt.
- For velpleide hender og føtter
- 7 typer kvalitetstilbehør av safir og filt
- Ekstra sterkt LED-lys for presis bruk
- Prisgunstig apparat for nybegynnere
- Nettdrift – med kraftig motor
- Sklisikkert håndtak gir godt grep
- Til profesjonell manikyr og pedikyr
- Tilbehøret er velegnet for diabetikere
- Ergonomisk design hindrer at man sklir under behandlingen


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Sklisikkert håndtak | Ja |
| Antall tilbehør | 7 |
| Type tilbehør | Filtkjegle,Flammefres,Elekstrisk fotfil med safir,Safirkjegle, grov,Safirskive, fin,Safirskive, grov,Sylinderfres |
| Utkoblingsautomatikk | Nei |
| Ladekontrollampe | Nei |
| Fargefilter i nettbutikken [BR] | hvitt |
| Connect-produkt | Nei |
| Kabelspole | Nei |
| Velegnet for diabetikere | Ja |
| EAN | 4211125572112 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 7,50 cm x 17,60 cm x 12,10 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,44 kg |
| Integrert adapteroppbevaring | Nei |
| Artikelnummer | 57211 |
| LED-lys | Ja |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Beskyttelseskappe for neglestøv | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 300 g |
| Driftsindikator | Nei |
| Annnen produktfarge (andre produktfarger) | sølvfarget |
| Type strømforsyning | nettdrevet med avtakbar strømforsyning |
| Produktbetegnelse | Manikyr-/pedikyrsett |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 15.00 cm x 4.00 cm x 4.00 cm |
| Produktets hovedfarge | hvitt |
| Reflekterende bunnplate | Nei |
| Kjøreretning | høyre og venstre |
| Bruksområde | Føtter,Hender,Hornhud,Negler,Ru områder,Hard hud |
| Trinnløs hastighetsregulering | Nei |
| Omdreininger per minutt | 3800/4600 o/min. ± 14 % |
| Antall hastighetstrinn | 2 |
| Timerfunksjon med automatisk avstengning | Nei |
| Reiselås | Nei |
| Variabel temperaturregulering | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Kan brukes både våt og tørr | Nei |
| Article number | 57211 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.