MP 59 sliperuller 2 stk.
SliperullerSliperuller MP 59 sliperuller 2 stk.
Suppleringssett med to sliperuller til MP 59 Wet & Dry elekstrisk fotfil
2 sliperuller til bruk med Beurer Wet and Dry elektrisk fotfil MP 59.


Technical specifications
| EAN | 4211125571191 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 12,00 cm x 2,50 cm x 5,80 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,03 kg |
| Artikkelnummer | 57119 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 20 g |
| Produktbetegnelse | Sliperuller |
| Kan brukes med | MP 59 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.