MP 100 tilbehør 11 stk.
Manikyr-/pedikyrtilbehørManikyr-/pedikyrtilbehør MP 100 tilbehør 11 stk.
9 tilbehør, beskyttelseshette og 30 sandpapirtilbehør til manikyrsett MP 100
9 tilbehør til bruk med Beurer manikyr-/pedikyrsett MP 100.


Technical specifications
| EAN | 4211125570644 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 11,50 cm x 3,00 cm x 7,60 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,05 kg |
| Artikkelnummer | 57064 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 40 g |
| Produktbetegnelse | Manikyr-/pedikyrtilbehør |
| Kan brukes med | MP 100 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.