UB 53 Teddy
Varmelaken- 4 temperaturtrinn
- Maskinvask 30 °C
- Sikkerhetsutkobling etter 12 timer
Varmelaken UB 53 Teddy
Ekstra deilig varmelaken med 4 temperaturnivåer og automatisk effektreduksjon – 150 x 80 cm
Som å sove på en sky – med overflate i teddyplysj, en innovativ LED-knapp og 4 temperaturtrinn med lysindikator er varmelakenet UB 53 fra Beurer den perfekte følgesvennen på kalde dager. Takket være BSS (Beurer sikkerhetssystem), som hindrer overoppheting, kan du bruke varmelakenet helt uten fare.
- 4 temperaturtrinn
- Maskinvask 30 °C
- Sikkerhetsutkobling etter 12 timer
- Automatisk tilbakekobling fra trinn 4 og 3 til trinn 2 etter 3 timer
- Beurer sikkerhetssystem: Temperaturovervåkning og sikkerhetsutkobling
- Overside: Teddyplysj, underside: Fleece
- Pustende, myk og god mot huden
- Ubøyelig: festing på madrassen er ikke nødvendig
- LED tastbryter
- LED-segmenter informerer om innstilt temperatur


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Automatisk effektreduksjon | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Beurer sikkerhetssystem | Ja |
| Vedlikeholdsinstruksjon | Kan vaskes i maskin |
| Connect-produkt | Nei |
| Display | Ja |
| Opplyst display | Ja |
| Displayteknologi | LED |
| EAN | 4211125326029 |
| ECO Control | Nei |
| Hurtigoppvarming | Nei |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 11,20 cm x 39,50 cm x 37,20 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 1,45 kg |
| Antall varmesoner | 1 |
| Belyst funksjonsindikator | Nei |
| Belyste temperaturtrinn | Ja |
| Artikelnummer | 32602 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Materiale på undersiden | Volum-fleece (100 % polyester) |
| Materiale på oversiden | Polyester teddystoff (100 % polyester) |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Festing | bøyestiv, ingen fiksering |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,06 kg |
| Betjening | Trykkbryter |
| Egnet for antall personer | 1 |
| Kabellengde | 2,3 m |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Varmelaken |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 150.00 cm x 80.00 cm |
| Fjernstyring via WiFi | Nei |
| Avtakbar bryter | Ja |
| Sikkerhetsutkobling | Ja |
| Dampgjennomtrengelig | Ja |
| Antall brytere | 1 |
| Antall temperaturtrinn | 4 |
| Variabel automatisk avstengning | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 32602 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.