UB 33
Varmelaken- Overside: Bomull, underside: Fleece
- 3 temperaturtrinn
- Maskinvask 30 °C
Varmelaken UB 33
Pustende varmelaken med 3 temperaturtrinn – 150 x 80 cm
Beurer varmelaken UB 33 med fint motivtrykk og bomullsoverflate sørger med sine 3 temperaturtrinn for behagelig varme, samtidig som det puster – gir en behagelig søvn, slik at du våkner uthvilt.
- Overside: Bomull, underside: Fleece
- 3 temperaturtrinn
- Maskinvask 30 °C
- Pustende, myk og god mot huden
- Beurer sikkerhetssystem: Temperaturovervåkning og sikkerhetsutkobling
- Ubøyelig: festing på madrassen er ikke nødvendig


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Automatisk effektreduksjon | Nei |
| Utkoblingsautomatikk | Nei |
| Beurer sikkerhetssystem | Ja |
| Vedlikeholdsinstruksjon | Kan vaskes i maskin |
| Fargefilter i nettbutikken [BR] | hvitt |
| Connect-produkt | Nei |
| Display | Nei |
| EAN | 4211125314002 |
| ECO Control | Nei |
| Hurtigoppvarming | Nei |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 11,20 cm x 37,50 cm x 39,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 1,39 kg |
| Antall varmesoner | 1 |
| Belyste temperaturtrinn | Ja |
| Artikelnummer | 31400 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Materiale på undersiden | Nålefilt (65 % polyester, 20 % viskose, 15 % polypropylen) |
| Materiale på oversiden | Bomullsstoff (98 % bomull, 2 % andre fibre) |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Festing | bøyestiv, ingen fiksering |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 980 g |
| Betjening | Skyvebryter |
| Egnet for antall personer | 1 |
| Kabellengde | 2,3 m |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Varmelaken |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 150.00 cm x 80.00 cm |
| Produktets hovedfarge | hvitt |
| Fjernstyring via WiFi | Nei |
| Avtakbar bryter | Ja |
| Sikkerhetsutkobling | Ja |
| Dampgjennomtrengelig | Ja |
| Antall brytere | 1 |
| Antall temperaturtrinn | 3 |
| Variabel automatisk avstengning | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 31400 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.