HK 58 Cosy
Varmepute til rygg/nakke- Trekk av dyffelfiber
- Fluffy varmepute
- Pustende, myk og god mot huden
Varmepute til rygg/nakke HK 58 Cosy
Varmepute til nakke og rygg med praktisk feste
Enten du ønsker varme i nakken, på skuldrene eller ryggen – den kroppsnære formen og den individuelt justerbare borrelåsen gjør at Beurer varmepute HK 58 kan brukes på mange ulike måter.
- Trekk av dyffelfiber
- Fluffy varmepute
- Pustende, myk og god mot huden
- Sikkerhetsutkobling etter 90 minutter
- LED tastbryter
- Kan justeres individuelt med midjebelte og myk borrelås i halsen
- Belyste temperaturtrinn
- Beurer sikkerhetssystem: Temperaturovervåkning og sikkerhetsutkobling
- Varmepute og putetrekk: Maskinvask 30 °C
- 6 temperaturtrinn
- Rask oppvarming


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Beurer sikkerhetssystem | Ja |
| Vedlikeholdsinstruksjon | Kan vaskes i maskin |
| Connect-produkt | Nei |
| Styringsteknikk | Nøyaktig elektronisk temperaturregulering |
| Display | Nei |
| EAN | 4211125215057 |
| Hurtigoppvarming | Ja |
| Fleecefiber (Cosy) | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 7,20 cm x 22,40 cm x 32,30 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,76 kg |
| Belyste temperaturtrinn | Ja |
| Artikelnummer | 21505 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Materiale | Polyestervelur |
| Tekstilmateriale | Velur, strikket (100 % polyester) |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Festing | på kroppen |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 580 g |
| Betjening | Trykkbryter |
| Polstring | Nei |
| Kabellengde | 2,3 m |
| Type strømforsyning | nettdrevet med strømkabel |
| Produktbetegnelse | Varmepute til rygg/nakke |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 62.00 cm x 42.00 cm |
| Avtakbar bryter | Ja |
| Sikkerhetsutkobling | Ja |
| Lademulighet for smarttelefon | Nei |
| Dampgjennomtrengelig | Ja |
| Antall temperaturtrinn | 6 |
| Tekstiltrekk | Ja |
| Variabel automatisk avstengning | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 21505 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.