HK 77 Heaty Cashmere-creme
Varmepute- TRÅDLØS OG FLEKSIBEL: Avslappende varme uten irriterende ledninger – enten du er hjemme, på kontoret eller på reise
- Kraftig litiumionbatteri
- 3 temperaturtrinn
Varmepute HK 77 Heaty Cashmere-creme
Trådløs varmepute med 3 temperaturtrinn
Varmeputen HK 77 Heaty fra Beurer sørger for behagelig varme – enten du er hjemme, på kontoret eller på farten. Det kraftige litiumionbatteriet sikrer langvarig, trådløs bruk. Med 3 valgbare temperaturtrinn kan varmeintensiteten tilpasses individuelt. Varmeputen overbeviser også visuelt med sitt kompakte format og stilfulle design – valgfritt i moderne cordfløyel eller myk fløyel, i 3 tiltalende fargevarianter.
- TRÅDLØS OG FLEKSIBEL: Avslappende varme uten irriterende ledninger – enten du er hjemme, på kontoret eller på reise
- Kraftig litiumionbatteri
- 3 temperaturtrinn
- Kompakt varmepute med moderne kordfløyel
- Inntil 4 timers behagelig varme
- Enkel bruk med kontrollpanel på produktet
- Sikkerhetsutkobling etter 90 minutter
- Temperaturovervåking med sikkerhetsutkobling
- Rask oppvarming
- Putetrekk: Maskinvask 30 °C
- Innvendig pute inkludert – kan ikke vaskes


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Beurer sikkerhetssystem | Nei |
| Vedlikeholdsinstruksjon | Kan vaskes i maskin |
| Ladetid | 3 Time |
| Connect-produkt | Nei |
| Styringsteknikk | Nøyaktig elektronisk temperaturregulering |
| Display | Nei |
| EAN | 4211125200794 |
| Hurtigoppvarming | Ja |
| Fleecefiber (Cosy) | Nei |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 15,20 cm x 38,40 cm x 38,40 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 1,36 kg |
| Belyste temperaturtrinn | Ja |
| Artikelnummer | 20079 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Materiale | Polyester Cord |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 920 g |
| OEKO-TEX-sertifisering | Ja |
| Driftstid | 4 Time |
| Betjening | Betjeningselement på produktet |
| Polstring | Ja |
| Type strømforsyning | batteridrevet |
| Produktbetegnelse | Varmepute |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 45.00 cm x 45.00 cm |
| Avtakbar bryter | Nei |
| Sikkerhetsutkobling | Ja |
| Lademulighet for smarttelefon | Nei |
| Dampgjennomtrengelig | Ja |
| Antall temperaturtrinn | 3 |
| Tekstiltrekk | Ja |
| Variabel automatisk avstengning | Nei |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 20079 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.