BM 53/96 Mansjett
OverarmsmansjettOverarmsmansjett BM 53/96 Mansjett
Kompatibel med blodtrykksmåler BM 96
Mansjetten er kompatibel med Beurer blodtrykksmåler BM 96.


Technical specifications
| EAN | 4056461642798 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 16,40 cm x 14,10 cm x 2,40 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,14 kg |
| Artikkelnummer | 164279 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 140 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | BM 96 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.