BM 51 easyClip mansjett
OverarmsmansjettOverarmsmansjett BM 51 easyClip mansjett
Til overarmsomkrets mellom 22 og 42 cm
Universalmansjett, kompatibel med Beurer blodtrykkmåler for overarm BM 51 easyClip.


Technical specifications
| EAN | 4056461641616 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 7,40 cm x 13,70 cm x 15,10 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,39 kg |
| Artikkelnummer | 164161 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 300 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | BM 51 EASYCLIP |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.