BM 54 mansjett
OverarmsmansjettOverarmsmansjett BM 54 mansjett
Mansjett til blodtrykkmåler for overarm BM 54
Universalmansjett, kompatibel med Beurer blodtrykkmåler for overarm BM 54.


Technical specifications
| EAN | 4056461639521 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 16,50 cm x 12,00 cm x 2,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,12 kg |
| Artikkelnummer | 163952 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 120 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | BM 54 BT |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.