BM 55/85 mansjett
OverarmsmansjettOverarmsmansjett BM 55/85 mansjett
Mansjett til blodtrykkmåler for overarm BM 55 og 85
Universalmansjett, kompatibel med Beurer blodtrykkmåler for overarm BM 55 og BM 85.


Technical specifications
| EAN | 4056461639460 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 11,20 cm x 3,00 cm x 16,30 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,14 kg |
| Artikkelnummer | 163946 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 140 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | (A1) BM 85 BT, (A3) BM 55 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.