LB 37 Kalkfilter
KalkfilterKalkfilter LB 37 Kalkfilter
Kalkfilter til luftfukter LB 37
Kalkfilteret, som er kompatibelt med Beurer luftfukter LB 37, bør skiftes etter ca. 2-3 måneder, avhengig av kalkinnholdet i vannet. Hvis luftfukteren ikke skal brukes på en stund, anbefales det å ta ut filteret og la det lufttørke for å unngå bakteriedannelse.


Technical specifications
| EAN | 4056461638036 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 4,00 cm x 4,00 cm x 7,70 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,05 kg |
| Artikkelnummer | 163803 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 30 g |
| Produktbetegnelse | Kalkfilter |
| Kan brukes med | LB 37 TOFFEE, LB 37 White |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.