BM 95 mansjett
OverarmsmansjettOverarmsmansjett BM 95 mansjett
Mansjett til blodtrykkmåler for overarm BM 95
Mansjetten er kompatibel med Beurer blodtrykkmåler for overarm BM 95


Technical specifications
| EAN | 4056461637183 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 13,00 cm x 14,70 cm x 2,18 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,12 kg |
| Artikkelnummer | 163718 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 120 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | (A3) BM 95 BT |
| Article number |
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.