BM 45/49 mansjett
OverarmsmansjettOverarmsmansjett BM 45/49 mansjett
Mansjett til blodtrykkmåler for overarm BM 45, 52, 48 og 49
Mansjetten er kompatibel med Beurer blodtrykkmåler for overarm BM 45, BM 52, BM 48 und BM 49.


Technical specifications
| EAN | 4056461633888 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 12,00 cm x 2,00 cm x 17,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,12 kg |
| Artikkelnummer | 163388 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 120 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | BM 45 DIR, BM 49 D/F/I/NL, BM 45, BM 69 BADE, BM 49 RO/PL/CZ/HU |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.