Overarmsmansjett BM 58 XL mansjett
XL-mansjett til blodtrykkmåler for overarm BM 58
XL-mansjett til bruk med Beurer blodtrykkmåler for overarm BM 58.


Technical specifications
| EAN | 4056461632461 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 14,80 cm x 3,20 cm x 20,80 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,17 kg |
| Artikkelnummer | 163246 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 140 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | (VM) BM 58 TOUCH SCREEN DIR, (VA) BM 58 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
5.0
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
02.09.2020 | Verified purchase
Product: BM 58 XL mansjett