BM 26/35/40 Mansjett XL
OverarmsmansjettOverarmsmansjett BM 26/35/40 Mansjett XL
XL-mansjett til blodtrykkmåler for overarm BM 26 & 40
XL-mansjett, kompatibel med Beurer blodtrykksmåler BM 26, BM 40.


Technical specifications
| EAN | 4056461629737 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 31,00 cm x 20,80 cm x 14,80 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,16 kg |
| Artikkelnummer | 162973 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 120 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | (A1) (VM) BM 35, (M) BM 40, BM 40 ONPACK, BM 26, BM 40 DIR |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.