Overarmsmansjett BM 58 mansjett
Mansjett til blodtrykkmåler for overarm BM 58
Mansjetten er kompatibel med Beurer blodtrykkmåler for overarm BM 58.


Technical specifications
| EAN | 4056461628297 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 13,00 cm x 2,50 cm x 14,80 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,12 kg |
| Artikkelnummer | 162829 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 120 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | (VA) BM 58 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
4.5
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
18.04.2022 | Verified purchase
Product: BM 58 mansjett
16.12.2021 | Verified purchase
Product: BM 58 mansjett
12.09.2020 | Verified purchase
Product: BM 58 mansjett
Show all reviews