BM 44/47 Mansjett XL
OverarmsmansjettOverarmsmansjett BM 44/47 Mansjett XL
XL-mansjett til blodtrykksmåler for overarm BM 44 og 47
XL-mansjett til bruk med blodtrykksmåler for overarm BM 44 og BM 47.


Technical specifications
| EAN | 4056461627955 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 14,80 cm x 3,10 cm x 20,80 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,16 kg |
| Artikkelnummer | 162795 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 130 g |
| Produktbetegnelse | Overarmsmansjett |
| Kan brukes med | (A3) BM 44 EASY TO USE DIR, (A3) BM 44 EASY TO USE |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.