Putetrekk HK 48 Green
TrekkTrekk Putetrekk HK 48 Green
Putetrekk til HK 48 Cosy
Putetrekk, passer til Beurer varmepute HK 48 Cosy Green.


Technical specifications
| EAN | 4056461409070 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 22,50 cm x 18,00 cm x 2,30 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,10 kg |
| Artikkelnummer | 140907 |
| Tekstilmateriale | Filt, strikket (100 % polyester) |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 90 g |
| Produktbetegnelse | Trekk |
| Kan brukes med | HK 48 Cosy + Cover Green UK |
| Garanti | 3 år |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.