maremed® filtersett
FiltersettFiltersett maremed® filtersett
Reservefiltersett til havluftsimulator maremed® MK 500
For at maremed® skal kunne forsyne hjemmet ditt med naturidentisk havklima over tid, er det viktig å skifte vannfilteret og forfiltrene med jevne mellomrom.


Technical specifications
| EAN | 4056461102766 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 8,30 cm x 5,60 cm x 20,90 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,16 kg |
| Artikkelnummer | 110276 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 110 g |
| Produktbetegnelse | Filtersett |
| Anbefalt utskifting | hver 3. måned |
| Kan brukes med | MK 500 + Salz ONP 625g Salz 1 St. , Messbecher, (A3) MK 600 + salt ONP |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.