IH 49 Yearpack
YearpackYearpack IH 49 Yearpack
Tilbehør suppleringssett til IH 49-inhalator
Yearpack er kompatibel med Beurer IH 49-inhalatoren og inneholder en nettingforstøver med medisinbeholder, en barnemaske, en voksenmaske, 2 gummibånd til maskene og et munnstykke.


Technical specifications
| EAN | 4056461101479 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 7,50 cm x 8,60 cm x 11,10 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,10 kg |
| Artikkelnummer | 110147 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 80 g |
| Produktbetegnelse | Yearpack |
| Kan brukes med | (Z) IH 49 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.