IH 16 Yearpack
YearpackYearpack IH 16 Yearpack
Tilbehør suppleringssett til IH 16-inhalator
Yearpack er kompatibel med Beurer IH 16-inhalatoren. Den inneholder en forstøver med medikamentbeholder og forstøverinnsats, munnstykke, nesestykke, barnemaske, voksenmaske, trykkluftslange, 2 gummistrikker til fiksering av maskene og 5 reservefiltre.


Technical specifications
| EAN | 4056461101257 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 5,50 cm x 13,10 cm x 15,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,13 kg |
| Artikkelnummer | 110125 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 110 g |
| Produktbetegnelse | Yearpack |
| Kan brukes med | IH 15, IH 16, IH 61 |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.