MP 84 Special Edition manikyr-/pedikyrtilbehør
Manikyr-/pedikyrtilbehørTechnical specifications
| EAN | 4056461100250 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 7,29 cm x 11,50 cm x 3,20 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,08 kg |
| Artikkelnummer | 110025 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 70 g |
| Produktbetegnelse | Manikyr-/pedikyrtilbehør |
| Kan brukes med | MP 84 Special Edition |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.