EM 55 gelputer 6 stk.
GeleputerGeleputer EM 55 gelputer 6 stk.
Geleputer til Menstrual Relax+ EM 55
Gelputene er kompatible med EM 55 Menstriual Relax+. Pakningen inneholder seks selvklebende puter.


Technical specifications
| EAN | 4056461100083 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 9,50 cm x 1,50 cm x 17,60 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,06 kg |
| Artikkelnummer | 110008 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 40 g |
| Produktbetegnelse | Geleputer |
| Kan brukes med | EM 55 Menstrual Relax + |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.