Reservefilter LB 200/300 Plus reservefilter
Reservefilter LB 200/300 Plus
Reservefilteret passer til luftfukteren LB 200/300 Plus. For at luftfukteren skal kunne rengjøre hjemmet med kontinuerlig høy ytelse, er det viktig å skifte filteret med jevne mellomrom.


Technical specifications
| EAN | 4056461100052 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 20,01 cm x 15,50 cm x 20,00 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,31 kg |
| Artikkelnummer | 110005 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Vekt (exkl. emballasje) | 160 g |
| Produktbetegnelse | Reservefilter |
| Kan brukes med | LB 200, LB 300 Plus |
| Article number |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
4.7
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
20.04.2026 | Verified purchase
Product: LB 200/300 Plus reservefilter
Tilgjengelighet av filterutskiftninger
31.03.2026 | Verified purchase
Product: LB 200/300 Plus reservefilter
Har vært utsolgt i noen måneder!
13.02.2026 | Verified purchase
Product: LB 200/300 Plus reservefilter