LV 500 PureFlow
2-i-1 luftrenser og vifte- 2-i-1 høy effektivitet: Luftrensing og -kjøling i effektiv kombinasjon
- Luftrensing med et 3-lags filtersystem (forfilter + HEPA H13 filter1) + aktivt kull)
- Kraftig luftstrøm for kraftig forfriskning
2-i-1 luftrenser og vifte LV 500 PureFlow
Smart oppgradering av hjemmet – renser luften og kjøler behagelig
Nyt frisk, ren luft og behagelig kjøling – med et apparat som kan gjøre begge deler. 2-i-1-viften med luftrenser filtrerer støv, pollen og lukt med et trelagssystem (forfilter, HEPA H13, aktivt kull) - ideelt for allergikere og alle som ønsker å puste inn ren luft. Samtidig sørger en kraftig luftstrøm for behagelig friskhet – stillegående, effektivt og helt uten rotorblader. Moderne design, enkel å bruke, forbedret luftkvalitet – du får et hjem som føles bedre.
- 2-i-1 høy effektivitet: Luftrensing og -kjøling i effektiv kombinasjon
- Luftrensing med et 3-lags filtersystem (forfilter + HEPA H13 filter1) + aktivt kull)
- Kraftig luftstrøm for kraftig forfriskning
- Ren luft året rundt – avkjøling på varme dager
- Kjøling med luftsirkulasjon
- 5 ulike programmer: Basic, Nature, Sleep, Child og Automatic til individuell bruk
- Smart automatisk modus: registrerer partikler på 2,5 µm og tilpasser rengjøringseffekten til romluften
- Farget indikator viser aktuell inneluftkvalitet
- 12 viftetrinn
- 130° oscillering – viften roterer for optimal luftfordeling
- Moderne design uten rotorblader
- Lys av-funksjon: Display og indikatorlys kan slås av med et knappetrykk
- Stillegående drift på lave nivåer
- Tidsinnstillingsfunksjon: 1-12 timer
- Visning av aktuell romtemperatur
- Utskiftbare filtre med indikator for filterskifte
- Magnetisk fjernkontroll for komfortabel bruk


Technical specifications
| Luftrenseteknologi | trelags filtersystem |
| Automatikkfunksjon | Ja |
| Kabellengde | 2,00 m |
| Bæreanordning | Nei |
| Connect-produkt | Nei |
| Farge på tallene | hvitt |
| Display | Ja |
| Opplyst display | Nei |
| Displayteknologi | LED |
| EAN | 4211125105006 |
| Enkel rengjøring | Ja |
| Antall viftetrinn | 12 |
| Indikator for filterskft | Ja |
| Filtertype | Aktivkullfilter,HEPA-filter H 13,Forfilter |
| Type finstøvsensor | PM 2.5 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 117,00 cm x 29,50 cm x 28,70 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 7,91 kg |
| Artikelnummer | 10500 |
| Lys av-funksjon | Ja |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 5,5 kg |
| Antall driftsmoduser | 5 |
| Betjening | Fjernkontroll,Knapper på apparatet |
| Design | uten rotorblader |
| Svingningsvinkel | 130 ° |
| Type strømforsyning | nettdrevet med avtakbar strømforsyning |
| Produktbetegnelse | 2-i-1 luftrenser og vifte |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 110.50 cm x 23.50 cm |
| Avtakbar vanntank | Nei |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Ja |
| Temperaturindikator | Ja |
| Timerfunksjon med automatisk avstengning | Ja |
| Turbomodus | Nei |
| Ultrafiolett lys kan slås på | Nei |
| Ventilasjonsteknologi | Luftsirkulasjon |
| Maksimal lydstyrke | 59 dB |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 10500 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.