SC 50 Midnight Ink GP
Elektrisk tannbørste- 5 individuelle rengjøringsprogrammer: Clean, Sensitiv, Polish, Gum Care, Whiten
- Integrert trykksensor for beskyttelse av tenner og tannkjøtt
- Med opptil 80 000 pussebevegelser per minutt rengjør denne tannbørsten tennene skånsomt og løser effektivt opp plakk og smuss
Elektrisk tannbørste SC 50 Midnight Ink GP
Sonisk elektrisk tannbørste i svart med 5 pusseinnstillinger, LCD-display og trykksensor
Skånsom, men grundig tannpleie: Med 80 000 vibrasjoner/min. og integrert trykksensor rengjør den elektriske tannbørsten SC 50 Midnight Ink tennene skånsomt, samtidig som den effektivt fjerner plakk og smuss. 5 programmer tilpasser seg dine behov, mens pussetidsindikatoren og det akustiske signalet hjelper deg med optimal munnhygiene. Bærekraftig takket være et hus av 100 % resirkulert materiale, praktisk med magnetisk ladeplate og kraftig batteri – i startsettet inkl. 2 børstehoder med forskjellig hardhetsgrad.
- 5 individuelle rengjøringsprogrammer: Clean, Sensitiv, Polish, Gum Care, Whiten
- Integrert trykksensor for beskyttelse av tenner og tannkjøtt
- Med opptil 80 000 pussebevegelser per minutt rengjør denne tannbørsten tennene skånsomt og løser effektivt opp plakk og smuss
- Integrert 2-minutters tidsinnstilling
- Kobles automatisk ut etter 6 minutter
- Børstehoder med indikatorbuster
- Indikatorbustene viser når det er på tide å skifte børstehode ved å endre fargen på busten
- Kompatibelt med alle Beurer soniske tannbørster og Philips Sonicare-tannbørster unntatt Philips One og Kids
- 30-sekunders-kvadranttimeren hjelper deg med å rengjøre alle områder av munnen grundig innenfor den anbefalte børstetiden.
- LCD-displayet viser ladestatusen
- Inkludert 2 forskjellige børstehoder: Classic Clean og Premium Whiten
- Praktisk reisesikring
- Magnetisk ladestasjon for plassbesparende lading på badet og enkel oppbevaring i bagasjen
- Kraftig lydteknologi for grundig og skånsom tannpleie
- Inkl. 2 børstehoder og magnetisk ladeplate
- Kraftig batteri med 22 dagers driftstid
- 100 % fornybare råvarer i bustene
- Bytt børstehode hver 3. måned for optimale pusseresultater


Technical specifications
| 30 sekunders intervaller | Ja |
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Antall tilbehør | 2 |
| Type tilbehør | Classic Clean,Premium Whiten |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Batteriindikator | Ja |
| Ladekontrollampe | Ja |
| Type opplading | Ladestasjon |
| Antall rengjøringsprogrammer | 5 |
| Kompatibel med | alle Sonicare-tannbørster unntatt Philips One og Kids,SC 50 |
| Connect-produkt | Nei |
| Farge på tallene | hvitt |
| Display | Ja |
| Farge på displaybakgrunnen når displayet er slått på | svart |
| Displayhøyde | 2,2 cm |
| Opplyst display | Nei |
| Displaystørrelse | 1,5 cm x 2,2 cm |
| Displayteknologi | LCD |
| Displaybredde | 1,5 cm |
| EAN | 4211125104900 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 3,90 cm x 11,60 cm x 20,30 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,31 kg |
| Integrert trykksensor | Ja |
| IP-beskyttelse | IPX7 |
| Artikelnummer | 10490 |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 163 g |
| Type strømforsyning | batteridrevet med ladestasjon |
| Produktbetegnelse | Elektrisk tannbørste |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 18.50 cm x 2.80 cm x 2.80 cm x 2.80 cm |
| Bruksområde | i munnen |
| Type teknologi | Lyd |
| Tidsur | Ja |
| Reiselås | Ja |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 10490 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.