WL 65 Wake up+Charge
Vekkelampe- Den ultimate nattbordsorganisatoren: hurtiglader, vekkerklokke og leselampe i ett produkt
- 10 W induktiv hurtiglader til smarttelefoner
- Naturlig innsovning og myk oppvåkning med fargesimulering av soloppgang og solnedgang
Vekkelampe WL 65 Wake up+Charge
med simulering av soloppgang og solnedgang, ladestasjon og fargeskifte
Beurer vekkelampe WL 65 kombinerer en induktiv hurtigladestasjon, en vekkerklokke og en nattbordlampe i ett apparat. Med simulering av soloppgang og 6 valgbare melodier vekkes du mykt og starter dagen avslappet. For å hjelpe deg med å sovne simulerer WL 65 solnedgangen, akkompagnert av 5 beroligende melodier med avstengingsfunksjon. 2 alarmtider, slumrefunksjon (1–30 min.) og sikker, energieffektiv ladeteknologi gjør den perfekt på nattbord.
- Den ultimate nattbordsorganisatoren: hurtiglader, vekkerklokke og leselampe i ett produkt
- 10 W induktiv hurtiglader til smarttelefoner
- Naturlig innsovning og myk oppvåkning med fargesimulering av soloppgang og solnedgang
- Endelig vekking med 6 forskjellige vekkemelodier
- Qi-sertifisert: WL 65 bruker Qi-standard. Dette sikrer sikkerhet, interoperabilitet og energieffektivitet for induktiv lading
- LED-stemningslys med fargeskifte og individuell fargefiksering
- Manuell innstilling av lysstyrke på displayet
- Lysintensiteten kan stilles inn med berøring


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Alarmfunksjon | Ja |
| Antall alarmtoner | 6 |
| Alarmtype | Vekkemelodier |
| Antall alarmtider | 2 |
| Kan brukes som nattbordlampe | Nei |
| Kan brukes som leselampe | Ja |
| Stemningslys med vekslende farger | Ja |
| Fargespekter | 400-800 nm |
| Fargetemperatur | 2700 K |
| Connect-produkt | Nei |
| Farge på tallene | hvitt |
| Display | Ja |
| Farge på displaybakgrunnen når displayet er slått på | svart |
| Lysstyrken på displayet kan justeres | Ja |
| Displayhøyde | 2,3 cm |
| Opplyst display | Nei |
| Displaystørrelse | 5,0 cm x 2,3 cm |
| Displayteknologi | LED |
| Displaybredde | 5,0 cm |
| Avstand ved måling av belysningsstyrke | 10 cm |
| EAN | 4211125104238 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 28,40 cm x 16,10 cm x 28,50 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 1,22 kg |
| Integrert Bluetooth-høyttaler | Nei |
| Innebygd FM-radio | Nei |
| Artikelnummer | 10423 |
| Belysningsstyrke | 700 Lux |
| Lysstyrken kan stilles inn | Ja |
| Utskiftbar lyskilde | Nei |
| Type lyskilde | LED |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 604 g |
| Type strømforsyning | nettdrevet med avtakbar strømforsyning |
| Produktbetegnelse | Vekkelampe |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 24.00 cm x 14.00 cm x 24.00 cm |
| Antall innsovningsmelodier | 5 |
| Lademulighet for smarttelefon | Ja |
| Slumrefunksjonens varighet | 30 Min, |
| Simulering av soloppgang og solnedgang | Ja |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 10423 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.