BM 38
Blodtrykksmåler for overarm- Easy-to-use: Enkel betjening
- Roeindikator for nøyaktige måleresultater
- Skann og lagre: Dokumenter blodtrykksverdiene digitalt i appen "beurer HealthManager Pro"
Blodtrykksmåler for overarm BM 38
Enkel blodtrykksmåling med et knappetrykk
Med bare ett knappetrykk måler Beurer BM 38 blodtrykket på overarmen raskt og komfortabelt. Det ekstra store displayet gjør det enkelt å lese av måleverdiene, og den integrerte hvileindikatoren sikrer pålitelige resultater.
- Easy-to-use: Enkel betjening
- Roeindikator for nøyaktige måleresultater
- Skann og lagre: Dokumenter blodtrykksverdiene digitalt i appen "beurer HealthManager Pro"
- Oppumpingsteknologi: Måling under oppumping med økt komfort og raskere måletid
- Kontroll av mansjettens plassering: for riktig plassering av mansjetten på overarmen
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
- Inkl. mansjett til overarmsomkrets på 22 – 42 cm
- Risikoindikator: med fargeskala for kategori av måleverdier
- Tydelig, lettlest display
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på overarmen
- Strømforsyning selges separat


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Ja |
| Gjenkjenner unormal hjerterytme | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Kan beregne gjennomsnittsverdi | Nei |
| Connect-produkt | Nei |
| Mansjettholder | Nei |
| Kontroll av mansjettplassering | Ja |
| Visning av dato og klokkeslett | Ja |
| Farge på tallene | svart |
| Display | Ja |
| Indikator for batterinivå | Ja |
| Displayhøyde | 6,2 cm |
| Opplyst display | Nei |
| Displaystørrelse | 6,2 cm x 6,2 cm |
| Displayteknologi | LCD |
| Displaybredde | 6,2 cm |
| EAN | 4211125103613 |
| easyClip-mansjett | Nei |
| easyLock-mansjett | Nei |
| EKG-måling | Nei |
| Helautomatisk blodtrykksmåling | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 8,00 cm x 12,00 cm x 16,40 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,52 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.2175 |
| Opplyst betjeningsknapp | Nei |
| Artikelnummer | 10361 |
| Batteriskifteindikator | Ja |
| Antall målinger med ett batteri (ca.) | 300 |
| Måleteknologi | Oppumpingsteknologi |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 385 g |
| Type strømforsyning | batteridrevet,kan kobles til strøm |
| Produktbetegnelse | Blodtrykksmåler for overarm |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 13.00 cm x 9.10 cm x 4.60 cm |
| Hvileindikator | Ja |
| Risikoindikator | Ja |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Nei |
| Enknappsbetjening | Ja |
| Talegjengivelse av måleverdiene | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 10361 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.