BM 59
Blodtrykksmåler for overarm- Ingen slanger – enkel og presis måling
- Følg utviklingen av blodtrykksverdiene til enhver tid med appen "beurer HealthManager Pro"
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på overarmen
Blodtrykksmåler for overarm BM 59
Bluetooth® Blodtrykkmåler for overarm – enkel måling uten slanger og kabler
Med Beurer BM 59 blodtrykkmåler til overarm hører irriterende slanger og kabler fortiden til. Mansjetten er festet direkte på apparatet og sikrer rask og enkel måling. De målte verdiene kan enkelt overføres til gratisappen "beurer HealthManager Pro" og følges opp over tid.
- Ingen slanger – enkel og presis måling
- Følg utviklingen av blodtrykksverdiene til enhver tid med appen "beurer HealthManager Pro"
- Helautomatisk blodtrykks- og pulsmåling på overarmen
- Automatisk forhåndsvalg av trykk og lufttømming
- Gjenkjenner unormal hjerterytme: advarer ved eventuelle hjerterytmeforstyrrelser
- Tydelig, lettlest display
- LED-risikoindikator: med LED fargeskala for klassifisering av måleverdier
- Inkl. mansjett til overarmsomkrets på 22 – 42 cm
- Inkl. blodtrykkspass for dokumentasjon av de målte verdiene
- Kan bare brukes i fullt omfang med appen "HealthManager Pro"
- Medisinsk utstyr
- 1 brukere med 240 måleverdier
- oppladbart batteri


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Gjenkjenner unormal hjerterytme | Ja |
| Utkoblingsautomatikk | Ja |
| Kan beregne gjennomsnittsverdi | Ja |
| Connect-produkt | Ja |
| Mansjettholder | Nei |
| Kontroll av mansjettplassering | Nei |
| Visning av dato og klokkeslett | Ja |
| Farge på tallene | hvitt |
| Display | Ja |
| Farge på displaybakgrunnen når displayet er slått på | svart |
| Indikator for batterinivå | Nei |
| Displayhøyde | 1,6 cm |
| Opplyst display | Ja |
| Displaystørrelse | 4,6 cm x 1,6 cm |
| Displayteknologi | Invertert LCD |
| Displaybredde | 4,6 cm |
| EAN | 4211125102272 |
| easyClip-mansjett | Nei |
| easyLock-mansjett | Nei |
| EKG-måling | Nei |
| Helautomatisk blodtrykksmåling | Ja |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 7,20 cm x 11,10 cm x 15,40 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,38 kg |
| HMV-nummer | 21.28.01.2174 |
| Opplyst betjeningsknapp | Nei |
| Artikelnummer | 10227 |
| Batteriskifteindikator | Ja |
| Antall målinger med ett batteri (ca.) | 60 |
| Måleteknologi | Utpumpingsteknologi |
| Medisinsk utstyr Europa | Ja |
| Antall minneplasser per bruker | 240 |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 225 g |
| Type strømforsyning | batteridrevet |
| Produktbetegnelse | Blodtrykksmåler for overarm |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 12.50 cm x 4.80 cm x 2.80 cm |
| Hvileindikator | Nei |
| Risikoindikator | Ja |
| Berøringsfri betjening av sensorer | Nei |
| Enknappsbetjening | Nei |
| Type overføring | Bluetooth |
| Antall brukere | 1 |
| Talegjengivelse av måleverdiene | Nei |
| Garanti | 5 år |
| Article number | 10227 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.