MN5X
Hårklippemaskin- Profesjonell hårklipp hjemme med 7 tilbehør
- Kraftig litiumionbatteri
- Bredt blad i rustfritt stål for rask og effektiv hårklipping
Hårklippemaskin MN5X
Med 7 tilbehør av høy kvalitet for rask og individuell styling
Hårklipperen fra Beurer gjør det enkelt å style håret hjemme. 7 medfølgende tilbehør sørger for riktig innstilling for deg og håret ditt. Med 6 justerbare klippelengder og 4-trinns fininnstilling. MN5X er din perfekte følgesvenn –takket være et praktisk oppbevaringsetui.
- Profesjonell hårklipp hjemme med 7 tilbehør
- Kraftig litiumionbatteri
- Bredt blad i rustfritt stål for rask og effektiv hårklipping
- Barbering mulig både med batteri og nettstrøm
- Bredt barberblad i rustfritt stål med titanbelegg for rask og effektiv hårklipping
- 6 kamtilbehør med 6 klippelengder: 3, 6, 10, 16, 19, 25 mm
- 4-trinns finjustering: 0,6, 1,2, 1,8, 2,4 mm
- LED-display med batteristatus i %, lade- og reiselåssymbol
- Avtakbart skjæretilbehør for hygienisk rengjøring under rennende vann


Technical specifications
| Tilbehør kan bestilles til produktet | Nei |
| Antall tilbehør | 7 |
| Type tilbehør | Barberblad i rustfritt stål,Kamtilbehør |
| Ladetid | 3 Time |
| Connect-produkt | Nei |
| Antall snittlengder | 10 |
| Display | Ja |
| Farge på displaybakgrunnen når displayet er slått på | svart |
| Displayteknologi | LED |
| EAN | 4211125100582 |
| Mål på emballasje (L x B x H): | 7,20 cm x 14,80 cm x 21,70 cm |
| Vekt (inkl. emballasje) | 0,58 kg |
| Integrert hurtigladefunksjon | Nei |
| Artikelnummer | 10058 |
| Type støpsel | Euro-støpsel |
| Medisinsk utstyr Europa | Nei |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 426 g |
| Driftstid | 4 Time |
| Type strømforsyning | batteridrevet,nettdrevet med avtakbar strømforsyning |
| Produktbetegnelse | Hårklippemaskin |
| Produktetdimensjoner (L x B x H) | 18.50 cm x 4.50 cm x 5.00 cm |
| Type skjæresystem | Bredt barberblad i rustfritt stål |
| Antall hastighetstrinn | 1 |
| Uttynningsfunksjon | Nei |
| Reiselås | Ja |
| Garanti | 3 år |
| Article number | 10058 |
Manufacturer information
Beurer GmbH
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Söflinger Straße 218
89077 Ulm
Product reviews
| 5 Stars | |
|---|---|
| 4 Stars | |
| 3 Stars | |
| 2 Stars | |
| 1 Star |
No reviews have been posted for this item yet. Be the first to rate this product.