BY 80
Babyweegschaal- Automatische en handmatige hold-functie voor de registratie van het gewicht bij trappelende baby’s
- Groot lcd-display (cijfergrootte 23 mm)
- Gebogen weegoppervlak
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Babyweegschaal BY 80
Babyweegschaal met hold-functie voor nauwkeurig wegen ondanks bewegingen
Het wegen van een trappelende baby is vanaf nu niet meer zo moeilijk - met de Beurer BY 80 babyweegschaal met automatische en handmatige hold-functie wordt het gewicht ondanks bewegingen correct geregistreerd.
- Automatische en handmatige hold-functie voor de registratie van het gewicht bij trappelende baby’s
- Groot lcd-display (cijfergrootte 23 mm)
- Gebogen weegoppervlak
- Inschakeltechnologie: Button-On
- Gemakkelijk schoon te maken
- Antislip rubberen voetjes


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,oz |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Tijd tot automatische uitschakeling | 20 Sec, |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 23,7 mm |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 2,8 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 7,2 cm x 2,8 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 7,2 cm |
| EAN | 4211125956059 |
| Eenvoudig te reinigen | Ja |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 59,00 cm x 8,00 cm x 37,20 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,15 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Geïntegreerd meetlint | Nee |
| Artikelnummer | 95605 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,65 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Babyweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 56.00 cm x 33.00 cm x 4.90 cm |
| Inschakeltechnologie | Button-On |
| Tarra-functie | Ja |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 20 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 5 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.