BY 40/60/70 Kolfopzetstuk
Toebehorenset1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Toebehorenset BY 40/60/70 Kolfopzetstuk
Nabestelset voor de elektrische borstkolven BY 40, 60 & 70
Nabestelset voor de Beurer borstkolven BY 40, BY 60 en BY 70.


Technische Details
| EAN | 4211125953157 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,60 cm x 14,80 cm x 11,00 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,23 kg |
| HMV-nummer | 01.99.01.2025 |
| Artikelnummer | 95315 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 160 g |
| Naam product | Toebehorenset |
| Te gebruiken met | (A1) BY 40 Basic, BY 40 Basic ARAB DIR, (A1) BY 70 Dual |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.