BY 110
Videobabyfoon- Extra groot 2,8" lcd-kleurenscherm
- Automatische videobewaking ook in het donker dankzij de infrarood nachtzichtfunctie
- 4 rustige slaapliedjes, via de ouderunit uit- en inschakelbaar
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Videobabyfoon BY 110
Babyfoon met camera voor nachtzicht en digitale draadloze technologie
Met de Beurer BY 110 videobabyfoon bewaak je je baby live en in kleur via het grote lcd-display. Het apparaat biedt extra comfort dankzij sleep mode, een hoge flexibiliteit door de lange gebruiksduur en meer vrijheid met een bereik tot 300 m. Zo kun je zorgeloos activiteiten in huis of de tuin uitvoeren en je baby in de gaten houden via de ouderunit.
- Extra groot 2,8" lcd-kleurenscherm
- Automatische videobewaking ook in het donker dankzij de infrarood nachtzichtfunctie
- 4 rustige slaapliedjes, via de ouderunit uit- en inschakelbaar
- Stralingsarme en energiezuinige overdracht dankzij ECO+ modus
- Digital Wireless Technology voor een uitstekende beeld- en geluidskwaliteit
- Nachtmodus: instelbare uitschakeling van het display na 2/5/10 minuten
- Alarmfunctie voor de ouderunit, selecteerbaar voor 2 tot 5 uur
- Handmatig draaibare camera
- Bereikregeling met een akoestisch signaal
- Batterijwisselalarm door weergave van het batterijniveau op het display van de ouderunit
- Compatibel met 4 camera’s
- Helderheid van het display instelbaar
- Handige wandmontage armatuur voor de camera
- Lithium-ion-accu ouderunit en 2 netadapters


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Accu-/batterij-indicator | Ja |
| Camera | Ja |
| Aantal kanalen | 21 |
| Connect-product | Nee |
| Connect-eigenschappen | Ja |
| Bevestiging van apparatuur | Muurbevestiging |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 4,3 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 5,8 cm x 4,3 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 5,8 cm |
| EAN | 4211125952617 |
| ECO+-modus | Ja |
| Weergave van gemoedstoestand | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 8,20 cm x 16,70 cm x 22,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,65 kg |
| Artikelnummer | 95261 |
| Lege batterij-alarm | Ja |
| Aantal slaapliedjes | 4 |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 384 g |
| Nachtmodus | Ja |
| Nachtzicht | Ja |
| Geluidsgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Type voeding | gebruik met accu,werkt op netstroom met afneembare netadapter |
| Naam product | Videobabyfoon |
| Productafmetingen (l x b x h) | Babyfoon ouderunit:13.00 cm x 2.00 cm x 7.20 cmBabyfoon kinderunit:7.40 cm x 7.00 cm x 10.80 cm |
| Reikwijdte | 300 m |
| Bereikregeling | Ja |
| Opslag van opnames | Nee |
| Geluids-, bewegings- en temperatuuralarm | Ja |
| Spraakfunctie | Intercomfunctie |
| Temperatuurweergave | Ja |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Ja |
| Instelmogelijkheid van de timerfunctie met automatische uitschakeling | 2, 3, 4 en 5 uur |
| Transmissiefrequentie | 2,4 GHz |
| Overdrachtswijze | digitaal |
| Zendvermogen | 13,01 dBm |
| Visuele bewaking van het geluidsniveau | Nee |
| Instelbaar volume | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Zoomfunctie | Ja |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.