BY 33
Babyfoon- Stralingsarme en energiezuinige overdracht dankzij ECO+ modus
- Gekleurd led-display
- Bereikregeling met een akoestisch signaal
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Babyfoon BY 33
Babyfoon met visuele bewaking van het geluidsniveau en led-display
De Beurer BY 33 babyfoon met ECO+-modus is veilig en betrouwbaar en direct klaar voor gebruik. Dankzij het gekleurde led-display en de visuele bewaking van het geluidsniveau herken je veranderingen in het gedrag van je baby in één oogopslag.
- Stralingsarme en energiezuinige overdracht dankzij ECO+ modus
- Gekleurd led-display
- Bereikregeling met een akoestisch signaal
- Ni-MH-accu voor ouderunit en 2 netadapters


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Accu-/batterij-indicator | Nee |
| Camera | Nee |
| Aantal kanalen | 120 |
| Connect-product | Nee |
| Connect-eigenschappen | Nee |
| Display | Nee |
| Displayverlichting | Nee |
| Displaytechnologie | led |
| EAN | 4211125952600 |
| ECO+-modus | Ja |
| Weergave van gemoedstoestand | Nee |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 9,50 cm x 12,30 cm x 11,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,38 kg |
| Artikelnummer | 95260 |
| Lege batterij-alarm | Ja |
| Type netstekker | Euro-stekker |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 259 g |
| Nachtmodus | Nee |
| Nachtzicht | Nee |
| Geluidsgevoeligheid instelbaar | Nee |
| Type voeding | gebruik met accu |
| Naam product | Babyfoon |
| Productafmetingen (l x b x h) | Babyfoon ouderunit:6.60 cm x 4.00 cm x 10.10 cmBabyfoon kinderunit:6.90 cm x 4.00 cm x 6.80 cm |
| Reikwijdte | 300 m |
| Bereikregeling | Ja |
| Opslag van opnames | Nee |
| Geluids-, bewegings- en temperatuuralarm | Nee |
| Spraakfunctie | Communicatie in 1 richting |
| Temperatuurweergave | Nee |
| Timerfunctie met automatische uitschakeling | Nee |
| Transmissiefrequentie | 1,8 GHz |
| Overdrachtswijze | digitaal |
| Zendvermogen | 19 dBm |
| Visuele bewaking van het geluidsniveau | Ja |
| Type volumeregeling | in 5 standen |
| Instelbaar volume | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Zoomfunctie | Nee |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.