Oorthermometer FT 58
Oorthermometer met infrarood meting voor hygiënisch meten
De oorthermometer is dankzij het afwerpmechanisme van de beschermkap perfect voor hygiënische en veilige metingen. Bovendien kan de temperatuur van een voorwerp worden bepaald en kan de kamertemperatuur worden weergegeven.
- Hygiënisch en veilig dankzij het afwerpen van de beschermkap zonder huidcontact
- Inclusief 10 beschermkappen
- Meting in seconden
- Temperatuurmeting in het oor
- 10 geheugenruimtes voor lichaamstemperatuur met datum en tijd
- Akoestisch signaal na afloop van de meting
- Geeft metingen weer in °C en °F
- Infrarood meting
- Koortsindicator: vanaf 38,0 °C


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Ja |
| Akoestisch signaal | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Desinfecteerbaar | Ja |
| Wisselen tussen °C/°F is mogelijk | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 2,3 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 1,9 cm x 2,3 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 1,9 cm |
| Afstandssensor | Nee |
| EAN | 4211125795337 |
| Aantal hygiënische beschermkappen voor meting in oor | 10 st |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 7,30 cm x 10,90 cm x 20,50 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,33 kg |
| IP-beschermingsklasse | IP22 |
| Artikelnummer | 79533 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Meetnauwkeurigheid omgeving (°C) | ± 2 °C |
| Meetnauwkeurigheid oor (°C) | ±0,2 °C von 35,5 °C bis 42,0 °C± 0,3 °C von 28,0 °C bis 35,4 °C; 42,1 °C bis 43,0 °C |
| Meetnauwkeurigheid object (°C) | ± 2 °C oder ± 4 % |
| Meetafstand (objecttemperatuurmodus)(cm) | 1-2 cm |
| Meetbereik omgeving (°C) | 0.0 °C bis 50.0 °C |
| Meetbereik oor (°C) | 28.0 °C bis 43.0 °C |
| Meetbereik object (°C) | -20 °C bis 100 °C |
| Meettechniek thermometer | Infrarood meting |
| Meettijd | 1 Sec, |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Geheugenfunctie | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 10 |
| Mute-knop | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 163 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Oorthermometer |
| Productafmetingen (l x b x h) | 15.50 cm x 3.80 cm x 4.70 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Afwerpen beschermkap | Ja |
| Toepassingsgebied | Object,Oor,ruimte |
| Temperatuur alarm | optische weergave op het display |
| Aantal gebruikers | 1 |
| Spraakfunctie | Nee |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
4.0
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
28.09.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: FT 58
Goede oorthermometer