
Nauwkeurig meten zonder huidcontact
De Beurer FT 85 koortsthermometer meet je temperatuur contactloos met infraroodtechnologie. Zo meet je hygiënisch en eenvoudig zonder huidcontact. Binnen enkele seconden zie je het resultaat op het display. Een smiley-icoon helpt je om de meting snel te interpreteren.
Contactloos en nauwkeurig meten met infraroodtechnologie

Koortsindicator met smiley
De gemeten lichaamstemperatuur wordt op het verlichte display weergegeven en met een smiley-icoon geïnterpreteerd. Bij temperaturen vanaf 38 °C geeft het apparaat een koortswaarschuwing. Met 60 geheugenplaatsen houd je het temperatuurverloop eenvoudig bij.

Contactloze infraroodmeting
De Beurer FT 85 meet de lichaamstemperatuur contactloos op het voorhoofd met infraroodtechnologie. Dankzij de contactloze meting kun je ook tijdens de slaap meten. Dat maakt deze thermometer prettig in gebruik, ook bij kinderen.

Geschikt voor object- en ruimtemeting
Naast lichaamstemperatuur meet de Beurer FT 85 ook de temperatuur van ruimtes en objecten, zoals drankjes of babyvoeding.
FT 85
Contactloze koortsthermometer voor meer hygiëne dankzij infrarood meting
Handig, praktisch, snel. Met de Beurer FT 85 digitale infrarood-koortsthermometer voor het voorhoofd krijg je binnen enkele seconden meetresultaten. Slechts één druk op de knop is voldoende en de meting begint. Het einde van de meting wordt aangegeven met een korte pieptoon en de gemeten temperatuur verschijnt op het goed afleesbare lcd-scherm.
- Hygiënisch en veilig: meten zonder huidcontact
- Meting in seconden
- Koortsindicator: vanaf 38,0 °C
- Infrarood meting
- Temperatuurmeting op het voorhoofd
- Temperatuurbepaling van oppervlakken, voorwerpen en vloeistoffen
- 60 geheugenruimtes voor lichaamstemperatuur met datum en tijd
- Blauw verlicht display
- Akoestisch signaal kan aan het einde van de meting worden geselecteerd
- Geeft metingen weer in °C en °F


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Akoestisch signaal | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Desinfecteerbaar | Ja |
| Wisselen tussen °C/°F is mogelijk | Ja |
| Kleur online shop filter [BR] | Wit |
| Connect-product | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Blauw |
| Displayhoogte | 2,6 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 2,2 cm x 2,6 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 2,2 cm |
| Afstandssensor | Nee |
| EAN | 4211125795061 |
| Aantal hygiënische beschermkappen voor meting in oor | 0 st |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 5,20 cm x 11,00 cm x 19,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,25 kg |
| IP-beschermingsklasse | IP22 |
| Artikelnummer | 79506 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Meetnauwkeurigheid omgeving (°C) | ± 2 °C von 0 °C bis 40 °C± 4 % von 40,1 °C bis 80 °C |
| Meetnauwkeurigheid voorhoofd (°C) | ± 0.20 °C von 34,0 °C bis 42,2 °C± 0.30 °C außerhalb des Messbereichs |
| Meetnauwkeurigheid object (°C) | ± 2 °C von 0 °C bis 40 °C± 4 % von 40,1 °C bis 80 °C |
| Meetafstand (voorhoofdtemperatuurmodus)(cm) | 2 - 3 cm |
| Meetafstand (objecttemperatuurmodus)(cm) | 2 - 3 cm |
| Meetbereik omgeving (°C) | 15 °C bis 40 °C |
| Meetbereik voorhoofd (°C) | 34 °C bis 42,2 °C |
| Meetbereik object (°C) | 0 °C bis 80 °C |
| Meettechniek thermometer | Infrarood meting |
| Meettijd | 1 Sec, |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Geheugenfunctie | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 60 |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Gewicht (excl. verpakking) | 87 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 16.10 cm x 4.28 cm x 3.60 cm |
| Hoofdkleur product | Wit |
| Afwerpen beschermkap | Nee |
| Toepassingsgebied | Object,ruimte,Voorhoofd |
| Indicatie met smiley | Ja |
| Temperatuur alarm | optische weergave op het display |
| Aantal gebruikers | 1 |
| Spraakfunctie | Nee |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
2.3
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
02.04.2026 | Geverifieerde aankoop
Product: FT 85
Product FT 85
23.04.2025 | Geverifieerde aankoop
Product: FT 85
Funj'ctie werkt niet
14.01.2021 | Geverifieerde aankoop
Product: FT 85