FT 85
- Hygiënisch en veilig: meten zonder huidcontact
- Meting in seconden
- Koortsindicator: vanaf 38,0 °C
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
FT 85
Contactloze koortsthermometer voor meer hygiëne dankzij infrarood meting
Handig, praktisch, snel. Met de Beurer FT 85 digitale infrarood-koortsthermometer voor het voorhoofd krijg je binnen enkele seconden meetresultaten. Slechts één druk op de knop is voldoende en de meting begint. Het einde van de meting wordt aangegeven met een korte pieptoon en de gemeten temperatuur verschijnt op het goed afleesbare lcd-scherm.
- Hygiënisch en veilig: meten zonder huidcontact
- Meting in seconden
- Koortsindicator: vanaf 38,0 °C
- Infrarood meting
- Temperatuurmeting op het voorhoofd
- Temperatuurbepaling van oppervlakken, voorwerpen en vloeistoffen
- 60 geheugenruimtes voor lichaamstemperatuur met datum en tijd
- Blauw verlicht display
- Akoestisch signaal kan aan het einde van de meting worden geselecteerd
- Geeft metingen weer in °C en °F
- Medisch apparaat


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Akoestisch signaal | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Desinfecteerbaar | Ja |
| Wisselen tussen °C/°F is mogelijk | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Weergave van datum en tijd | Ja |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Blauw |
| Displayhoogte | 2,6 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 2,2 cm x 2,6 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 2,2 cm |
| Afstandssensor | Nee |
| EAN | 4211125795061 |
| Aantal hygiënische beschermkappen voor meting in oor | 0 st |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 5,20 cm x 11,00 cm x 19,20 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,25 kg |
| IP-beschermingsklasse | IP22 |
| Artikelnummer | 79506 |
| Lege-batterij-indicator | Ja |
| Meetnauwkeurigheid omgeving (°C) | ± 2 °C von 0 °C bis 40 °C± 4 % von 40,1 °C bis 80 °C |
| Meetnauwkeurigheid voorhoofd (°C) | ± 0.20 °C von 34,0 °C bis 42,2 °C± 0.30 °C außerhalb des Messbereichs |
| Meetnauwkeurigheid object (°C) | ± 2 °C von 0 °C bis 40 °C± 4 % von 40,1 °C bis 80 °C |
| Meetafstand (voorhoofdtemperatuurmodus)(cm) | 2 - 3 cm |
| Meetafstand (objecttemperatuurmodus)(cm) | 2 - 3 cm |
| Meetbereik omgeving (°C) | 15 °C bis 40 °C |
| Meetbereik voorhoofd (°C) | 34 °C bis 42,2 °C |
| Meetbereik object (°C) | 0 °C bis 80 °C |
| Meettechniek thermometer | Infrarood meting |
| Meettijd | 1 Sec, |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Geheugenfunctie | Ja |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 60 |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 87 g |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Productafmetingen (l x b x h) | 16.10 cm x 4.28 cm x 3.60 cm |
| Afwerpen beschermkap | Nee |
| Toepassingsgebied | Object,ruimte,Voorhoofd |
| Indicatie met smiley | Ja |
| Temperatuur alarm | optische weergave op het display |
| Aantal gebruikers | 1 |
| Spraakfunctie | Nee |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.