FT 100
- Hygiënisch en veilig: meten zonder huidcontact
- De meting start automatisch wanneer de juiste meetafstand is bereikt
- Meting in seconden
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
FT 100
Meet de lichaams-, omgevings- en oppervlaktetemperatuur met infrarood meting
Met de Beurer FT 100 digitale thermometer voor het oor heb je binnen een mum van tijd een meetresultaat. Slechts één druk op de knop is voldoende en de meting begint. Het einde van de meting wordt aangegeven met een korte pieptoon en de gemeten waarde verschijnt op het goed afleesbare lcd-scherm. Door de niet-invasieve manier van meten is de temperatuurmeting bijzonder hygiënisch.
- Hygiënisch en veilig: meten zonder huidcontact
- De meting start automatisch wanneer de juiste meetafstand is bereikt
- Meting in seconden
- 60 geheugenruimtes voor lichaamstemperatuur met datum en tijd
- Blauw verlicht display
- Akoestisch signaal kan aan het einde van de meting worden geselecteerd
- Stille modus: ideaal voor het bepalen van de temperatuur tijdens de slaap
- Medisch apparaat
- Infrarood meting
- 3-kleurige led-koortsindicator: Tot 37,5 °C = groen, 37,5 °C - 37,9 °C = geel, vanaf 38,0 °C = rood


Technische Details
| Akoestisch signaal | Ja |
| Desinfecteerbaar | Ja |
| Connect-product | Nee |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Displayhoogte | 2,8 cm |
| Displayformaat | 2,8 cm x 2,8 cm |
| Breedte display | 2,8 cm |
| EAN | 4211125795054 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 11,20 cm x 5,70 cm x 20,60 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 0,28 kg |
| IP-beschermingsklasse | IP22 |
| Artikelnummer | 79505 |
| Meetnauwkeurigheid voorhoofd (°C) | ± 0,2 °C von 34,0 °C bis 42,2 °C |
| Meetnauwkeurigheid object (°C) | ± 2 °C von -22,0 °C bis 50,0 °C± 4 % von 50,1 °C bis 80,0 °C |
| Meetafstand (voorhoofdtemperatuurmodus)(cm) | 4 - 6 cm |
| Meetafstand (objecttemperatuurmodus)(cm) | 2 - 3 cm |
| Meetbereik voorhoofd (°C) | 34 °C - 42,2 °C |
| Meetbereik object (°C) | - 22 °C - 80 °C |
| Meettechniek thermometer | Infrarood meting |
| Meettijd | 1 Sec, |
| Medisch apparaat Europa | Ja |
| Geheugenfunctie | Ja |
| Bewegingsmelder | Nee |
| Mute-knop | Ja |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 134 g |
| Productafmetingen (l x b x h) | 19.90 cm x 4.09 cm x 6.82 cm |
| Spraakfunctie | Nee |
| Spraakuitvoer van meetwaarden | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.