BF 500 Super Black Edition
Diagnoseweegschaal- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Goed leesbare cijfergrootte
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Diagnoseweegschaal BF 500 Super Black Edition
Stijlvolle weegschaal met handige Bluetooth®-functie
Met de Beurer BF 500 diagnoseweegschaal houd je je lichaamsgegevens ook onderweg altijd in de gaten. De weegschaal draagt de meetgegevens automatisch via Bluetooth® over aan de 'beurer HealthManager Pro'-app en geeft ze daar grafisch weer. Het extra grote display van de weegschaal blijft onzichtbaar totdat de lichaamsmeting begint. Dankzij het moderne zwarte design is de weegschaal een echte blikvanger in je badkamer.
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Goed leesbare cijfergrootte
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Stijlvol: elektroden van zwartgekleurd, geborsteld roestvrij staal
- Moderne sensor-touchbediening
- Sta-oppervlak gemaakt van 6 mm dik veiligheidsglas
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Volledig gebruik van alle functies is alleen mogelijk met de app 'beurer HealthManager Pro'
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal activiteitsniveaus | 5 |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische gebruikersherkenning | Ja |
| Vastgesteld | BMI,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Metabolische leeftijd,Spierpercentage |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Ja |
| Kruismeting | Nee |
| Cijfergrootte | 40 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 6,0 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 12,0 cm x 6,0 cm |
| Displaytechnologie | Magic LED |
| Breedte display | 12,0 cm |
| EAN | 4211125760113 |
| Materiaal van de elektroden | Geborsteld, zwart roestvrij staal |
| Aantal elektroden | 2 |
| Aanduiding overige analysewaarden | 0,1 % |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 32,70 cm x 4,00 cm x 32,00 cm |
| Weergave op het display | BMI,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Spierpercentage |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,17 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 76011 |
| Interpretatie van de meetwaarden | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 30 |
| Display met meerdere talen | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,78 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Zwangerschapsmodus | Nee |
| Naam product | Diagnoseweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 30.00 cm x 2.70 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Sensor-touchbediening | Ja |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 30 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth |
| Trendweergave | Nee |
| Aantal gebruikers | 8 |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.