BF 880 WIFI
Diagnoseweegschaal- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Moderne sensor-touchbediening
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Diagnoseweegschaal BF 880 WIFI
Diagnoseweegschaal met app-koppeling en uitgebreide analysefunctie
Met de Beurer BF 880 diagnoseweegschaal heb je eenvoudig en overal via de app een overzicht van je lichaamsgegevens. Naast je lichaamsgewicht worden ook andere belangrijke gegevens geregistreerd, zoals lichaamsvetpercentage, lichaamsvochtpercentage en spier- of botaandeel. De gegevensoverdracht naar de gratis app 'beurer HealthManager Pro' kan probleemloos via wifi of Bluetooth® plaatsvinden.
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Moderne sensor-touchbediening
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Stijlvol: elektroden van zwartgekleurd, geborsteld roestvrij staal
- Trendweergave toont de tendens van de waarden
- Sta-oppervlak gemaakt van 6 mm dik veiligheidsglas
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Volledig gebruik van alle functies is alleen mogelijk met de app 'beurer HealthManager Pro'
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal activiteitsniveaus | 5 |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische gebruikersherkenning | Ja |
| Vastgesteld | BMI,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Metabolische leeftijd,Spierpercentage |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Ja |
| Kruismeting | Nee |
| Cijfergrootte | 27 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayverlichting | Nee |
| Displaytechnologie | Magic LED |
| EAN | 4211125760083 |
| Materiaal van de elektroden | Geborsteld, zwart roestvrij staal |
| Aantal elektroden | 4 |
| Aanduiding overige analysewaarden | 0,1 % |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 32,80 cm x 4,00 cm x 32,00 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Spierpercentage |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,29 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 76008 |
| Interpretatie van de meetwaarden | Nee |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 30 |
| Display met meerdere talen | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,73 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Zwangerschapsmodus | Nee |
| Naam product | Diagnoseweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 30.00 cm x 2.70 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Sensor-touchbediening | Ja |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 30 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth,Wifi |
| Trendweergave | Ja |
| Aantal gebruikers | 8 |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.