BF 405 Signature Line
Diagnoseweegschaal- Verlicht XL-display voor optimale leesbaarheid
- Groot sta-oppervlak gemaakt van 8 mm dik veiligheidsglas
- Bijzonder hoog draagvermogen tot 200 kg
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Diagnoseweegschaal BF 405 Signature Line
Weegschaal voor het meten van lichaamsvet met analyse van het hele lichaam, interpretatie van de meetwaarden en app-aansluiting - tot 200 kg
Om je te ondersteunen bij je gezondheidsdoelen, bepaalt de Beurer BF 405 meer dan alleen het gewicht. De diagnoseweegschaal bepaalt naast lichaamsvet, lichaamsvocht, spierpercentage ook de botmassa en caloriebehoefte bij activiteit en in rust. De instellingen van de weegschaal kunnen eenvoudig via de app 'beurer HealthManager Pro' worden gestuurd.
- Verlicht XL-display voor optimale leesbaarheid
- Groot sta-oppervlak gemaakt van 8 mm dik veiligheidsglas
- Bijzonder hoog draagvermogen tot 200 kg
- Speciale cijfervorm
- Invers, zwart display
- Elektroden van geborsteld roestvrij staal
- Gratis app 'beurer HealthManager Pro'
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Aantal activiteitsniveaus | 5 |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Automatische gebruikersherkenning | Ja |
| Vastgesteld | BMI,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Spierpercentage |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Ja |
| Kruismeting | Nee |
| Cijfergrootte | 35 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayhoogte | 5,3 cm |
| Displayverlichting | Ja |
| Displayformaat | 12,0 cm x 5,3 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 12,0 cm |
| EAN | 4211125760069 |
| Materiaal van de elektroden | Geborsteld roestvrij staal |
| Aantal elektroden | 4 |
| Aanduiding overige analysewaarden | 0,1 % |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 36,20 cm x 4,30 cm x 35,40 cm |
| Weergave op het display | BMI,Calorieweergave (AMR),Calorieweergave (BMR),Botmassa,Lichaamsvet,Lichaamsgewicht,Lichaamsvocht,Spierpercentage |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,59 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 76006 |
| Interpretatie van de meetwaarden | Ja |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Aantal geheugenruimtes per gebruiker | 30 |
| Display met meerdere talen | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 2,18 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Zwangerschapsmodus | Nee |
| Naam product | Diagnoseweegschaal |
| Productafmetingen (l x b x h) | 31.00 cm x 31.00 cm x 2.80 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 8 mm |
| Sensor-touchbediening | Nee |
| Lengte van het sta-oppervlak | 31 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (superwit) |
| Formaat sta-oppervlak | 31 cm x 31 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 31 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Overdrachtswijze | Bluetooth |
| Trendweergave | Ja |
| Aantal gebruikers | 8 |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 200 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.