GS 225
Weegschaal met glazen weegplateau- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Modernste dotmatrixdisplay
- Weegoppervlak van veiligheidsglas
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Weegschaal met glazen weegplateau GS 225
Glazen personenweegschaal met onzichtbaar Magic-display - tot 180 kg
Het eenvoudige design en het moderne matrixdisplay, dat alleen tijdens het wegen verschijnt, maken van de weegschaal met glazen weegplateau GS 225 van Beurer een echte blikvanger in je badkamer. Dankzij de Quick Start-technologie begint de weging automatisch wanneer je op de weegschaal stapt. De automatische uitschakelfunctie zorgt ervoor dat de batterijen van de digitale weegschaal worden gespaard.
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Modernste dotmatrixdisplay
- Weegoppervlak van veiligheidsglas
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Alarmfunctie | Nee |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vastgesteld | Lichaamsgewicht |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 27 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Ja |
| Displaytechnologie | Magic LED |
| EAN | 4211125757335 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 32,50 cm x 3,50 cm x 31,50 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,77 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 75733 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,54 kg |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Weegschaal met glazen weegplateau |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 30.00 cm x 2.40 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 30 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Spraakfunctie | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.