GS 235
Weegschaal met glazen weegplateau- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Aangenaam staan, dankzij het antislipoppervlak
- In moderne dotmatrix-look
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Weegschaal met glazen weegplateau GS 235
Glazen personenweegschaal met siliconen oppervlak en onzichtbaar Magic-display - tot 180 kg
De moderne weegschaal met glazen weegplateau van Beurer in elegante tegellook past harmonieus in elke badkamer. Hij is ook nog eens eenvoudig in gebruik: Dankzij de Quick Start-technologie start de GS 235 automatisch de weging wanneer je op de weegschaal stapt.
- Magic-LED: Display verschijnt alleen bij meting
- Aangenaam staan, dankzij het antislipoppervlak
- In moderne dotmatrix-look
- Elegant oppervlak met gematteerde tegelstructuur
- Weegoppervlak van veiligheidsglas
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Alarmfunctie | Nee |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vastgesteld | Lichaamsgewicht |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 27 mm |
| Kleur van de cijfers | Wit |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | zwart |
| Displayverlichting | Ja |
| Displaytechnologie | Magic LED |
| EAN | 4211125757328 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 32,50 cm x 3,50 cm x 31,50 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,77 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 75732 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,52 kg |
| Design | Visueel kenmerk |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Weegschaal met glazen weegplateau |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 30.00 cm x 2.80 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 30 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Spraakfunctie | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.