GS 10
Weegschaal met glazen weegplateau- Betoverend glittermotief
- Vlak profiel slechts 1,9 cm
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
1
incl. BTW en gratis verzending - Standaardverzending artikelen – € 0,00
1
Gratis retourzendingBeveiligde betalingPersoonlijke klantenservice
Weegschaal met glazen weegplateau GS 10
Glazen personenweegschaal met gemakkelijk af te lezen lcd-display - tot 180 kg
De moderne weegschaal GS 10 van Beurer met filigraan bloemmotief in glitterlook is een echte blikvanger in je badkamer. Dankzij de Quick Start-technologie begint het weegproces zodra je op de weegschaal met glazen weegplateau stapt. Op het grote lcd-display kun je gemakkelijk je metingen aflezen.
- Betoverend glittermotief
- Vlak profiel slechts 1,9 cm
- Hoog draagvermogen van max. 180 kg
- Gemakkelijk af te lezen lcd-display
- Weegoppervlak van veiligheidsglas
- Overbelastingsindicator bij overschrijding van het maximale draagvermogen
- Praktische functie voor automatisch in- en uitschakelen: erop staan is beginnen
- handige automatische uitschakelfunctie


Technische Details
| Accessoires bestelbaar bij product | Nee |
| Instelbare eenheden | kg,lb,st |
| Alarmfunctie | Nee |
| Anti-vingerafdruk | Nee |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Vastgesteld | Lichaamsgewicht |
| Gesloten onderkant | Nee |
| Connect-product | Nee |
| Cijfergrootte | 26 mm |
| Kleur van de cijfers | zwart |
| Display | Ja |
| Kleur van de displayachtergrond bij ingeschakelde toestand | Wit |
| Displayhoogte | 3,0 cm |
| Displayverlichting | Nee |
| Displayformaat | 7,3 cm x 3,0 cm |
| Displaytechnologie | lcd |
| Breedte display | 7,3 cm |
| EAN | 4211125756307 |
| Afmetingen verpakking (l x b x h) | 33,00 cm x 4,00 cm x 33,50 cm |
| Weergave op het display | Lichaamsgewicht |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,73 kg |
| Hold-functie | Ja |
| Artikelnummer | 75630 |
| Medisch apparaat Europa | Nee |
| Gewicht (ohne Verpackung) | 1,51 kg |
| Design | Visueel kenmerk |
| Overbelastingsindicator | Ja |
| Type voeding | werkt op batterijen |
| Naam product | Weegschaal met glazen weegplateau |
| Productafmetingen (l x b x h) | 30.00 cm x 30.00 cm x 1.90 cm |
| Sterkte van het veiligheidsglas | 6 mm |
| Lengte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Materiaal van het sta-oppervlak | Veiligheidsglas (standaard) |
| Formaat sta-oppervlak | 30 cm x 30 cm |
| Breedte van het sta-oppervlak | 30 cm |
| Inschakeltechnologie | Quick-Start |
| Tarra-functie | Nee |
| Spraakfunctie | Nee |
| Garantie | 5 jaar |
| Maximale belastbaarheid | 180 kg |
| Aanduiding van het gewicht | 100 g |
Productbeoordelingen
| 5 Sterren | |
|---|---|
| 4 Sterren | |
| 3 Sterren | |
| 2 Sterren | |
| 1 Ster |
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product. Beoordeel dit product als eerste.